65 2023
Katasztrofális baleset következtében a Mills vezette űrhajó egy ismeretlen bolygóra zuhan. A Földre... 65 millió évvel ezelőtt. Mills és Koa egyetlen esélye a menekülésre, ha átkelnek a veszélyekkel teli ismeretlen terepen.
Két csillagász médiaturnéra indul, hogy figyelmeztessék az emberiséget a Föld felé tartó, pusztító üstökösre. Az érdektelen világ válasza: „Ugyan már!”
Hatalmas méretű aszteroida közeledik a Föld felé, 40.000 km/órás sebességgel. A becsapódás - amely elkerülhetetlennek látszik - bolygónkat a teljes megsemmisüléssel fenyegeti. A NASA egyik vezetője, Dan Truman egyetlen esélyt lát a megmenekülésre: ha sikerül még az űrben elpusztítani a fenyegetően közeledő égitestet. Ezért elképesztő tervet eszel ki: megbízza Harry személyében a világ legkiválóbb olajfúróját, hogy a kemény fickókból álló csapatával fúrjon lyukat az aszteroidába és robbantsa apró darabokra. A villámgyors kiképzés után fel is jut a csapat, ám a dolgok nem a terv szerint alakulnak.
Aladár, a szüleitől messze vetődő kis dinó, boldogan él a lemurok családjában, amikor egy meteorzápor véget vet az idillnek. A szigeten káosz lesz úrrá, a nagycsalád tagjai közötti harmónia felborul, és egyre többen készülnek elhagyni a lakhatatlanná vált területet. A paradicsomi szigetről menekülő lemurok és Aladár, csatlakoznak egy vándorló dinoszaurusz csapathoz. Az új hazát keresőkre kalandok és megpróbáltatások egész sora vár: kevés a víz és az élelem, állandóan ragadozók leselkednek rájuk.
Csodálatos a jövő. Az Avalon nevű űrhajó 5259 utassal a fedélzetén 120 éven át siklik elegánsan távoli célja felé, ahol az érkezők majd új életet kezdhetnek. Addig pedig a vele utazók biztonságosan lefagyasztva alusszák krio-álmukat, és új otthonukban frissen, fiatalon ébredhetnek fel. Elvileg. A programba hiba csúszik, kiolvaszt két hibernációs ágyat, és két embert felébreszt. Jim és Aurora maga sem tudja, miért és hogyan, egy hatalmas, néma űrhajó fedélzetén találja magát - és még 90 év van hátra, míg elérik úti céljukat. Olyanok, mint két hajótörött, a lakatlan szigeten. De segítségben nem is reménykedhetnek. Saját erejükből próbálják megoldani a helyzetet, ám egyre újabb nehézségekbe és rejtélyekbe ütköznek. Ha életben akarnak maradni, meg kell érteniük, mi történt velük.
Johnny Rico diplomája megszerzése után büszkén lép be a hadseregbe. A harmadik évezredben az Egyesült Földi Állam állampolgárságot nyújt a bátraknak. A hazafiasságnál azonban a szerelem többet nyom a latban: Johnny csak imponálni akar régi szerelmének, Carmennek, aki pilótának készül. A kiképzőtáborban a teljesítménye kiváló, de egy tragikus baleset miatt ki akar lépni. Az emberiséget fenyegető háború a Klendathu bolygóról származó félelmetes rovarok ellen azonban jobb belátásra bírja. A kilátástalan küzdelemben elég alkalma akad, hogy bajtársainak, feletteseinek és szerelmének is bebizonyítsa helytállását.
A felkelők maréknyi csapata a hó borította Hoth bolygó földalatti támaszpontján rejtőzködik. A szondák azonban felfedik a rejtekhelyet, és hamarosan birodalmi lépegetők lepik el a bolygót. Han Solo, Chewbacca és Leia a megbízhatatlan Lando Calrissian segítségét kérik. Nem is sejtik, hogy a birodalom rettegett ura, Darth Vader már várja őket nem kis meglepetést tartogatva Han számára. Luke Skywalker a Dagobah rendszerben az utolsó és legnagyobb Jedit, Yodát keresi, hogy felkészülhessen a végső összecsapásra az Erő sötét oldalával.
Egy 1955 körüli amerikai sivatagi városban megrendezett, ifjúsági csillagász/űrkadét találkozó programját látványosan megzavarják a világot megváltoztató események.
Dr. Genya (Mike Myers), profikat megszégyenítő szökése után, szövetkezik Kicsi Énnel (Verne Troyer) és a komplett idióta Aranyszerszámmal, hogy elrabolják Austin apját, Nigel Powerst (Michel Caine), a kémek kémét. Teszik mindezt az időutazás aljas trükkjét felhasználva, hogy magukhoz ragadják a világ feletti hatalmat. Csakhogy Szőr Austin (Mike Myers) is visszaszáguld 1975-be stricimobilján, és összefog a kreolbőrű szépséggel, Foxxy Cleopatrával (Beyoncé Knowles), hogy megakadályozzák az akciót.
A 23. században járunk. A U.S.S. Enterprise szövetségi űrhajó a rutin gyakorlómanővereit végzi, és úgy tűnik, James T. Kirk admirális beletörődött abba, hogy ez az ellenőrző körút talán pályájának utolsó küldetése lesz. De Khan visszatért. Genetikus szuperlényekből verbuvált száműzött csapata segítségével Khan - a 20. századi Föld briliáns renegátja - rajtaüt a Regula Egyes űrállomáson, ellopja a Genezis Project nevű, szigorúan titkos berendezést, magához ragadja egy másik szövetségi űrhajó irányítását, és most halálos csapdát készül állítani ősi ellenségének, Kirknek… mely az univerzális Armageddonnal fenyeget!
Mielőtt bekövetkezne a világvége, Liza egy kis kalandra indul Los Angelesben, hogy még egyszer utoljára kibulizza magát.
Egy 35 kilométer széles aszteroida száguld szélsebesen a Föld felé, és meghiúsult az utolsó esély is a becsapódás elkerülésére. Ám nem csupán a bolygó került veszélybe, hanem a jámbor biztosítási ügynök, Dodge házassága is, mivel az asszony értesülvén a borzasztó hírről, miszerint 21 nap múlva megsemmisül a világ, azon nyomban elhagyja férjét. Dodge mindig is szigorú szabályok szerint élt, szomszédja, Penny azonban ennek pont az ellenkezője, kifejezetten extrovertált nő lévén. Egy dolog azonban közös bennük: mindketten úgy döntenek, hogy nem vesznek tudomást a közelgő világ végéről.
A Föld felé vezető óriás aszteroida megsemmisítése után a tudósok egy csoportja véletlenül visszahív egy furcsa zöld anyagot, amely hamarosan szörnyeteggé válik.
A 1970-es évek változata a jövőben, ahol a személyiség és aszteroidák összeütköznek. 1976-ot írunk. Az űrhajó hangfalaiból lágy zene szól, amikor a nagyon tehetséges Jessica Marlow ismerkedik az űrhajóval és Glen kapitányal, aki egy nagy titkot rejteget. A hajó megpróbál kikerülni egy aszteroidával való ütközést, és a feszültség, idegesség egyre nő a hosszú ideig való bezártság miatt is. Úgy néz ki az összeütközések elkerülhetetlenek lesznek...
When Hikaru Hoshina transforms into Cure Star, she embarks on an outer space adventure to find the rest of the Star Twinkle Cures and save the universe!
As an asteroid hurtles towards Earth with nothing to stop it, one determined teacher fights to keep her former students safe — no matter the cost.
An MIT grad student and a tech superstar bring a low-level Pentagon official a staggering discovery that an asteroid is just six months away from colliding with Earth.
In a fateful childhood encounter, Mira Kinohata met a stargazing dreamer named Ao Manaka. Though their time together was short, Ao showed Mira the wonders of astronomy, from orbiting planets to distant stars. Before they parted, Mira learned that a star with her name exists, but there are none with Ao's. And so, she forged a promise: one day, she would discover a new asteroid and name it after Ao. Years later, Mira is still fascinated with astronomy. Now in high school at Hoshizaki Academy, she tries to join the Astronomy Club. Unfortunately, she finds out that the club has been merged with the Geology Club to form a single Earth Sciences Club. She joins this new club and finds a pleasant surprise—she reunites with Ao after years of separation. Alongside their new clubmates, Mira and Ao begin their journey together to fulfill their promise. How hard could it possibly be to find an asteroid?